Wykończenia pod klucz
Dbałość o detale, przejrzystość finansowania, terminowość, konkurencyjne ceny
WIĘCEJ
Odbiór nieruchomosci od dewelopera
Prowadzimy odbiory domów, mieszkań i lokali na terenie Wrocławia i miejscowościach przyległych
WIĘCEJ
Doradztwo techniczne
Stoisz przed wyborem nieruchomości, chciałbyś sprawdzić jej stan techniczny? Skontaktuj się z nami
WIĘCEJ
Previous
Next

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ HOME+ ?

REMONT

Remont mieszkania lub jego wykończenie może być przyjemnym przedsięwzięciem, pod warunkiem, że na starcie uzgodnimy kluczowe kwestie. Dobrze wykonany projekt lub ustalony standard wykończenia, przejrzysty zakres prac lub kosztorys, dbałość o detale i realizacja wcześniej dokonanych ustaleń to dla nas najistotniejsze tematy, które powinny być poruszone przed podpisaniem umowy i zaakceptowane przez klienta. Zadowolenie obu stron jest dla nas bardzo istotne, ponieważ bardzo cenimy sytem poleceń. Zadowolony klient jest naszą najlepszą reklamą.

PROCES INWESTYCYJNY

Niezależnie od tego, czy nieruchomość kupujesz dla siebie czy pod wynajem czeka Cię sporo formalności. Dzięki współpracy z Home+ proces ten nie musi być bardzo czasochłonny. Dzięki naszemu doświadczeniu zoptymalizowaliśmy szereg czynności, które towarzyszą zakupowi i wykończeniu mieszkania. Znamy odpowiedzi na większość dręczących Cię pytań.

NOWE TECHNOLOGIE

Bardzo szanujemy Twój i nasz czas. Proces zakupu mieszkania, projektowania wnętrz i wykończenia wcale nie musi wymagać niezliczonej ilości spotkań, przejazdów przez zakorkowane miasto i długich rozmów telefonicznych. Kochamy nowe technologie, dlatego też używamy ich do komunikowania się z naszymi Klientami. Każdej inwestycji dedykujemy osobny katalog na Dropboxie, w którym umieszczamy najistotniejsze dokumenty takie jak umowy, rysunki techniczne, wizualizacje, faktury czy potwierdzenia przelewu.

 

Na bieżąco aktualizujemy dokumentację fotograficzną z realizacji prac. Aktualizujemy plik Excel, dzięki któremu wiesz jakie zakupiłeś materiały i ile Cię one kosztowały, w jaki sposób rozliczana jest zaliczka itp. Możesz być w pracy, na wakacjach lub spędzać czas z rodziną jednocześnie podglądając postęp prac. Jeśli lubisz taki styl pracy zapewne szybko się polubimy.

ZAKUP I ODBIÓR LOKALU

Jeśli jesteś już właścicielem nieruchomości, zapewne znasz doskonale proces zakupu nieruchomości pozostaje Ci jej ewentualny odbiór od dewelopera. Jeśli natomiast ta decyzja jest przed Tobą, chętnie podzielimy się swoim doświadczeniem i znajomością rynku. Doradzimy gdzie możesz znaleźć mieszkanie lub dom odpowiadające Twoim potrzebom. Pomożemy w odbiorze nieruchomości od dewelopera, abyś miał pełną wiedzę o zakupionej nieruchomości. Podczas odbioru sprawdzimy pod kątem poprawności wykonania wszystkie elementy nieruchomości. Sprawdzimy również zgodność wykonania z projektem oraz obecnie obowiązującymi normami.

UMOWA

Niezależnie od tego w jakim zakresie będzie potrzebna nasza pomoc, będzie to dokładnie opisane w umowie. Na etapie wstępnych rozmów doprecyzujemy szczegóły naszej współpracy. Nie jest dla nas problemem, jeśli część prac projektowych lub wykonawczych wykona inna firma. Jeśli się nad tym zastanawiasz, podziel się z nami taką wiadomością, podpowiemy wtedy jak skoordynować prace, aby uniknąć niepotrzebnych nerwów.

 

PROJEKT

To kolejny kluczowy etap, na którym skupiamy się podczas procesu inwestycyjnego. Podczas spotkań z projektantem omówimy wszystkie szczegóły dotyczące funkcjonalności Twojej nieruchomości oraz budżetu w jakim powinna się zamknąć cała inwestycja. Wspólnie rozwiniemy pomysły na urządzenie nieruchomości, zaproponujemy sprawdzone rozwiązania i dobry design. Gotowe wizualizacje na bieżąco będą dostarczane na Twoją skrzynkę mailową. Kiedy projekt będzie gotowy przejdziemy do następnego etapu.

Jeśli nie potrzebujesz pomocy projektanta wystarczy, że omówimy standard wykonania nieruchomości, sporządzimy szkice wykonawcze lub proste wizualizacje oraz listę potrzebnych do wbudowania elementów. Te dokumenty będą stanowić załącznik do naszej umowy.

KOSZTORYS

Jeśli Twój projekt, zakres prac i użyte do jego realizacji materiały nie będą mocno odbiegały od standardowego wykończenia mieszkania jesteśmy w stanie dokonać wyceny naszych prac w ciągu 24 godzin. W ryczałtowym kosztorysie wyszczególnimy wtedy zakres naszych prac, możliwe modyfikacje sieci, przebudowy itp.

Jeśli projekt jest autorski, znajdują się w nim niestandardowe rozwiązania i materiały, wyceny dokonujemy na podstawie zaakceptowanego przez Ciebie projektu i spotkania na nieruchomości, po umówieniu wszystkich szczegółów.

Kosztorys jest również załącznikiem do naszej umowy.

REALIZACJA

Po akceptacji projektu i kosztorysu w ustalonym wcześniej terminie zaczynamy realizację prac wykończeniowych. Całość prac odbywa się pod nadzorem doświadczonego inżyniera budownictwa, który informuje Cię na bieżąco o postępach prac, budżecie, ewentualnych zagrożeniach. Zawsze informujemy o ukończeniu kluczowych etapów prac i zapraszamy na ich odbiór.

FINANSE

Każdy ze współpracowników Home+ prowadzi działalność gospodarczą. Za wykonane prace wystawiamy faktury. Nie zarabiamy na materiałach budowlanych. Na zakupione materiały przedstawiamy rachunki lub faktury. Przez cały czas trwania prac masz wgląd w plik Excela na Dropboxie, gdzie na bieżąco możesz śledzi wydatki na materiały, pobrane zaliczki oraz rozliczone prace.

Większe inwestycje rozliczamy etapami. Każdy kluczowy etap kończy się wspólnym odbiorem prac i rozliczeniem danego etapu.