MEBLE NA WYMIAR

PROJEKTOWANIE

Dokładnie zbadamy Twoje potrzeby i doradzimy, jak zaprojektować kuchnię oraz zabudowy meblowe aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Zanim przystąpimy do realizacji otrzymasz fotorealistyczne wizualizacje swojej kuchni marzeń.


Zabudowy powinny być funkcjonalna i atrakcyjna wizualnie.  W kuchni i łazience uwzględnimy lokalizację istniejących podejść wod-kan, kanałów wentylacyjnych oraz punktów elektrycznych, aby zminimalizować konieczność kosztownej modernizacji istniejących instalacji. 


Zaprezentujemy Ci próbki wybranych materiałów, opowiemy o ich zaletach, wadach i o tym jak wybrany materiał wpływa na cenę.

WYKONANIE I MONTAŻ

Cały proces produkcji mebli odbywa się w naszej stolarni, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad każdym detalem od formatowania kształtu po lakierowanie. Do wykonania zabudów wykorzystujemy płyty wysokiej jakości marki Egger. 


Montaż mebli u Klienta jest ostatnim etapem naszych prac. Zamontujemy również elementy powiązane z zabudową m.in. takie jak armatura, gniazdka elektryczne, kratki wentylacyjne. Prace wykonujemy komleksowo, zatem wykonamy silikonowanie styku naszych mebli z innymi elementami w mieszkaniu takimi jak płytki, ściany czy lustra.

Jeśli cenisz detal i estetykę wykonania, to jesteś w odpowiednim miejscu.


PRZYKŁADOWE CENY

REALIZACJE

KUCHNIA PREMIUM

Estetyczna zabudowa, którą charakteryzuje prostota bryły. Pięknie doświetlona, rozbudowana kuchnia z wyspą wyposażoną w płytę indukcyjną i ogromny blat roboczy. W tej kuchni nie brakuje miejsca na przechowywanie. Użyliśmy najwyższej jakości materiałów. Fronty lakierowane, laminat imitujący drewno i przemyślane oświetlenie sprawiają, że ta elegancka kuchnia prędko się nie zestarzeje. Uwielbiamy ponadczasowy design. Z pewnością jest to pozycja dla najbardziej wymagających klientów. 

PROJEKT KUCHNI PREMIUM

Wspólnie z nami, możesz zaprojektować całe mieszkanie lub jego elementy. Projekt kuchni, Łazienki i salonu są kluczowe. To w tych pomieszczeniach czeka nas najwięcej pracy. Warto te problemy rozwiązać na etapie projektu, aby proces wykonania przebiegał sprawnie i spokojnie. Szczególnie rekomendujemy projekt i wizualizacje gdy planujemy użyć wysokiej klasy materiałów i niestandardowych rozwiązań. 

KUCHNIA BASIC

Prezentowana kuchnia to wariant podstawowy, zarówno jeśli chodzi o materiały jak i stopień skomplikowania. Prosta, estetyczna zabudowa na jednej ścianie kuchni spełniająca podstawowe reguły planowania i użytkowania kuchni. Fronty laminowane imitujące drewno., blaty laminowane imitujące beton. Meble idealnie przylegają do sufitu i ścian. Z boku słupka znajduje się spory szacht, który został zabudowany, dzięki czemu udało się makasymalnie wykorzystać przestrzeń do przechowywania w tej niewielkiej kuchni.

POKÓJ DZIECIĘCY

Wyznajemy zasadę, że otaczająca nas przestrzeń inspiruje. Warto zatem otaczać się pięknymi, przemyślanymi pod kątem dizajnu i funkcjonalności meblami. Dzieci chłoną inspiracje z otaczającej je przestrzeni w ekspresowym tempie. Zadbamy o to by pokój Twojego dziecka był przytulny, bezpieczny i był bodźcem do kreowania. W galerii poniżej znajdziesz kompleksowo zaprojektowaną przestrzeń dla dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym. Podobną przestrzeń możemy zaprojektować również dla Twoich pociech.

Poniższa galeria przedstawia meble jakie od podstaw wykonaliśmy w naszej pracowni, według preferencji klienta.  

ŁAZIENKA NA PODDASZU

Wykonanie zabudowy meblowej na poddaszu dopasowanej do skosów to nie lada wyzwanie. Uwielbiamy takie misje.Ta podobnie jak wiele innych zakończyła się powodzeniam i 100% zadowoleniem Klienta. Jak wyszło przekonajcie się sami.