PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Jeden z najprzyjemniejszych etapów całego procesu wykańczania mieszkania czy domu. Pomożemy Ci uporządkować kwestie związane z funkcjonalnością i podziałem pomieszczeń, rozwiążemy kluczowe tematy dotyczące sieci. Zbadamy dokładnie Twoje potrzeby i porozmawiamy o Twoich inspiracjach, abyś czuł się w swojej przestrzeni komfortowo. 

 

Zapoznaj się z wybranymi projektami, które wykonaliśmy dla naszych Klientów. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak przebiega proces projektowania, jak się do niego przygotować i jakie będą jego efekty, zapoznaj się z aktualna ofertą.

 

PRZYKŁADOWE CENY

DOM JEDNORODZINNY POD WROCŁAWIEM

Celem projektu było stworzenie przestrzeni utrzymanej w stylu skandynawskim z motywami kwiatowymi. Zaprojektowaliśmy 2 łazienki, sypialnię, przedpokój oraz salon z kuchnią. Wykonany został również kompleksowy projekt mebli na wymiar w salonie, kuchni i obu łazienkach. Zobacz, jak wyglądają wizualizacje.

APARTAMENT - PROMENADY WROCŁAWSKIE

Celem projektu było stworzenie przestrzeni utrzymanej w stylu skandynawskim. Zaproponowaliśmy 2 rozwiązania dla łazienki, z wanną wolnostojącą oraz kabiną prysznicową. Na podstawie fotorealistycznych wizualizacji, klient bardzo szybko podjął decyzję, który wariant wybrać. Połączyliśmy kuchnię z salonem, dzięki czemu zyskaliśmy dużą otwartą przestrzeń, która początkowo mocno ograniczał szacht o przekroju 1m x 1m. Klient był tak zadowolony z projektu, że zdecydował się jeszcze na  projekt sypialni, którą początkowo chciał urządzić sam. 

KUCHNIA I ŁAZIENKA

Kuchnia i łazienka, to pomieszczenia, w których czeka nas najwięcej niespodzianek jeśli chodzi o prace wykończeniowe. Na małej przestrzeni znajduje się sporo elementów sieci elektrycznej, wodnej, kanalizacyjnej i wentylacyjnej. Liczy się każdy centymetr, a zasady rozmieszczenia punktów każdej z sieci są ściśle określone. Dlatego nawet jeśli nie decydujesz się na projekt aranżacji całego domu czy mieszkania, warto rozważyć projekt łazienki czy też kuchni. Znacznie ułatwi to pracę ekipie budowlanej, a Tobie pozwoli w pełni zwizualizować wybrane rozwiązania.

ŁAZIENKA NA PODDASZU

Założeniem było stworzenie funkcjonalnej łazienki na poddaszu, gdzie będzie można się komfortowo zrelaksować. Z dużej , praktycznie nieużywanej przez klienta antresoli wydzieliliśmy łazienkę o powierzchni ok 5m2 z wolnostojącą wanną. Płytki imitujące marmur połączyliśmy z intensywnym szmaragdem na ścianach . Dzięki temu, że płytki na ścianach ułożyliśmy  do wysokości 120 cm, łazienka zyskała lekkość. Nie czujemy się mniej przytłoczeni, mamy wrażenie przebywania w pokoju kąpielowym. Często stosujemy ten zabieg w naszych łazienkach. Całość dopełniły loftowe dodatki.